Elva esinduses uuenes riiete väljapanek

Räägiksime pisut Elva poes toimuvast. Fassaadi uuendamise ja soojustustööd on tänaseks lõppenud ning kevadesse jääb veel ümbruse korrastamine. Asusime korrastama müügiruume. Meil on olnudpoe avamisest saadik südamel poes olev riietenurk. Ruum oli üsna piiratud algselt ning kõige rohkem kannatas selle all riietevalik. Saime väljas hoida väheseid mudeleid ja igat ainult 1-2 suurust. Lisaks jäi palju head kaupa “ukse taha” ruumipuuduse tõttu.

Elva esinduses uuenes riiete väljapanek

Varasem riidenurk

Eelmisel aastal saime juurde pinda ning läks lahti teise majapoole kasutuskõlblikuks muutmine. Tasapisi oleme saanud ruumi korda  ning arendanud ka tootvalikut. Alustasime koostööd Helly Hanseni brändi maaletoojaga ning pakume kvaliteetseid tööriideid lisaks metsameestele ka teistele töömeestele.

Viimaste nädalatega on toimunud läbimurre ning oleme toimetanud riietevaliku teise ruumi üle. Parandasime väljapanekut ning nähtaval on kogu suurustevalik. Lisaks üleriietele on ka palju vabaajariideid ning vahvaid tööriideid ka lastele.

Usume, et poodi sisseastujatel on riietevalikus nüüd kergem orienteeruda ning rohkem valikut. Muidugi parendame seda ikka järjest edasi. Võtame jooksvalt juurde uusi mudeleid, aksessuaare ja jalatseid. Prioriteet on pakkuda tulevikus riideid igas suuruses, vanuses ja soos klientidele. Seega tuleviku mõttes kindlasti tahaks võtta juurde ka tööriideid naistele. Tänu Helly Hanseni laiale toote-ja suurusevalikule on see väga võimalik. Enamus rõivaesemeid on saadaval suuruses XS-5XL ja jalatsid suuruses 36-48. 

Ettevõtted, kes sooviksid riideid oma kollektiivile, võtke palun ühendust ja küsige hinnapakkumist! Suuremate koguste/komplektide puhul pakume paremat hinda. Lisaks on võimalik lisateenusena ka riietele teha trükki (logo, firmanimi, töötajanimi jne.)

Palun Teil kindlasti poodi sisse astuda ning tutvuda uue lahendusega. Hinnad on paindlikud ning mehed poes on abivalmid. Kindlasti andke teada, kui on ettepanekuid tootevaliku osas või soovi millelegi spetsiifilisele.

Asume endiselt Elva südames aadressil Puiestee 1a, Olerexi tankla vastas!

Kõik soovid ja ettepanekud on oodatud info@saag24.ee

 

 

Tervitades

Saag24 meeskond