Hüdropressid ja lisad

Hüdropressid ja lisad
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Hüdropress 20MS
20-MS STIILNE MUDEL TEENINDUSSE VÕI TOOTMISSE

Finn-Power 20MS on ehe näidis soome inseneride kõrgkvaliteedist.Tänu innovatiivsele disainile on lihtne opereerida nii parema kui vasema käega.Voolikuid saab ette sööta nii eest kui tagant ,samuti saab masinale lisana paigaldada UC-protsessori mis on programeeritav,mäludega ja paljude protsessi hõlbustavate valikutega.
,   Laoseis: Tellimisel
4470,00 €
Hüdropress 32MS
32 MS-TUGEV JA KOMPAKTNE

Finn-Power 32MS on Soome inseneride tippkvaliteedi ehe näide.Kompaktne,ergonoomiline disain ja kõrge produktiivsus teevad selle masina sobivaks kõrge produktiivsusega tootmiseks.Ette saab sööta nii parema kui vasema käega nii eest kui tagant.Paki avanemise saab lihtsalt seadistada poolautomaatseks erinevate tööde keerukuse vajadusel.Masinale saab lisada UC-protsessori millega saab programeerida erinevaid töövõtteid,valikuid ja need salvestada.32MS kasutab kuni 2000kn jõudu pressimisel.Lisana saab ka juurde jalgpedaali mis hõlbustab teie tööd veelgi.
,   Laoseis: Tellimisel
6170,00 €
Hüdropress P16 AP
Finn-Power kaasaskantavad hüdropressid on mõeldud selleks, kui voolikuid tuleb pressida kohapeal. Finn-Power masinad on oma ehituselt lihtsad ning usaldusväärsed ja neid lihtne kasutada. Nad on kerge kaaluga, mis võimaldab neid kergesti mistahes asukohta transportida.
,   Laoseis: Tellimisel
1700,00 €
Hüdropress P16AP

Finn Power P16 on kaalult kerged ja kompaktsed pressid,mis võimaldab neid kasutada kus iganes.Eelkõige on need pressid mõeldud kohapeal teostavateks remonditöödeks otse masina juures,hoides kokku raha ja aega.

Pressimiseks pole vaja elektrit.P16 seerias on aku pealt töötav press,käsipumbaga ja pikendusega käsipumba varjant,mis on eriti mugav kiirelt jätkamiseks,näiteks ei pea voolikut pressimiseks maha võtma vaid võimaluse korral saab pressi tõsta jätkukohta ja teostada töö kohapeal-pressi ja pumba vahel 4m voolik.

Küsi lisainfot heiki@okopesa.ee

Hüdropress P16HP
Teisaldatavad Finn-Power hüdropressid on mõeldud välitöödeks, kui remontida tuleb kohapeal. Finn-Power hooldusmasinad on lihtsa ja selge ehitusega, kergesti kasutatavad ja väga töökindlad.
Tänu kergele kaalule saab Finn-Power hooldusmasinaid lihtsasti kõikjale viia.

Finn-Power P16 HP on käsitsi käsitletav hüdrauliline pressimise masin remonditöökodades. Seda on lihtne kasutada. Ta on oma suuruselt kerge ja kompaktne, mis võimaldab kergesti transportida mistahes asukohta. See käsi-kaasaskantav masin töötab ka kohtades, kus elekter või suruõhk puuduvad.
1674,00 €
Hüdropress P16HPZ
Finn-Power P16 HPZ on kaalult kerge ja kompaktne mis võimaldab pressi kasutada igal pool. Eelkõige on press mõeldud remonditöödeks otse masina juures olgu siis metsas või põllul. P16 HPZ on 4 meetrine pikendus, mis on eriti mugav kiirelt jätkamiseks, voolikut ei pea pressimiseks maha võtma vaid võimaluse korral saab pressi pea tõsta jätkukohta ja teostada töö kohapeal.
1980,00 €
Hüdropress P20 AP
P20 AP - lihtne ja kiire

Finn-Power P20 AP hüdropress on oma ehituselt lihtne ja kompaktne. Väga lihtne käsitseda ning oma kerguse tõttu ka mugav ükskõik kuhu transportida.
P20 seeria Finn-Power hüropresse presenteeritakse kui "kergekaallasi" omasuguste seas.
,   Laoseis: Tellimisel
2560,00 €
Hüdropress P20 APL
,   Laoseis: Tellimisel
2790,00 €
Hüdropress P20 CS
12 või 24 V
,   Laoseis: Tellimisel
3100,00 €
Hüdropress P20 X
P20x - Karmi keskonda.

P20x on tugev ja võimas press mis on loodud töötama rasketes keskonnatingimustes üle maailma. Tema traditsiooniline tugev disain on ideaalne töötamiseks ekstreemsetes tingimustes.
Pressil on väga lihtne opereerida tema kompaktne disain annab võimaluse väga lihtsalt tema asukohta muuta.
,   Laoseis: Tellimisel
3570,00 €
Hüdropress P20HP
2390,00 €
Hüdropress P20NMS
Uus Finn-Power P20NMS press on kiire ja kvaliteetne press iga teeninduse jaoks. See masin on energiasäästlik ja väga madala müratasemega. Uue disaini kompaktsus võimaldab lihtsalt pressi transportida ja sellega töötada rasketes keskkonna tingimustes.
,   Laoseis: Tellimisel
5148,00 €
Hüdropress P32 CS
12 või 24 V
,   Laoseis: Tellimisel
5640,00 €
Hüdropress P32 X
P32x - Karmi keskonda.

P32x on tugev ja võimas press mis on loodud töötama rasketes
keskonnatingimustes üle maailma.

Tema traditsiooniline tugev disain on ideaalne töötamiseks ekstreemsetes
tingimustes nagu näiteks ka kaevandused.

Pressil on väga lihtne opereerida tema kompaktne disain annab võimaluse
väga lihtsalt tema asukohta muuta.
,   Laoseis: Tellimisel
5640,00 €
Hüdropress P32NMS
Uus Finn-Power P20NMS ja P32 NMS press on kiire ja kvaliteetne press iga teeninduse jaoks. See masin on energiasäästlik ja väga madala müratasemega. Uue disaini kompaktsus võimaldab lihtsalt pressi transportida ja sellega töötada rasketes keskkonna tingimustes.
,   Laoseis: Tellimisel
7134,00 €
Hüdropress P51 MS
P51 - Jõuline suurtele voolikutele.
Finn-Power P51 ja P60 mudelid on kõige jõulisemad masinad üldises tootmisliinis.Finn-Power P51 pressil on jõudu pressida suuri kuni 4" voolikuid.

MS-Lihtne kasutada
Finn-Power MS kontroll on baas kontrollseade mida on lihtne kasutada kõige paremini üksikute pressimiste tootmises.
Kui ava on määratud,jätab masin selle meelde ja töötab poolautomaatselt.
,   Laoseis: Tellimisel
10650,00 €
Hüdropress P51 UC
P51 - Jõuline suurtele voolikutele.

Finn-Power P51 ja P60 mudelid on kõige jõulisemad masinad üldises tootmisliinis.Finn-Power P51 pressil on jõudu pressida suuri kuni 4" voolikuid. Lisana juures Finn-Power UC-kontrollseade mille displeid saab keerata 100 kraadi, mis teeb suurte voolikute pressimise operaatorile veelgi mugavamaks.
,   Laoseis: Tellimisel
13100,00 €
Hüdropress P60 UC
Finn-Power P51 ja P60 mudelid on kõige jõulisemad masinad üldises tootmisliinis. Finn-Power P60 pressil on jõudu pressida suuri kuni 4" voolikuid. Lisana paigaldatud Finn-Power UC-kontrollseade mille displeid saab keerata 100 kraadi, mis teeb suurte voolikute pressimise operaatorile veelgi mugavamaks.
,   Laoseis: Tellimisel
15480,00 €
Hüdropressi stardikomplekt
,   Laoseis: Tellimisel
1999,00 € (25%)
2665,30 €
Hüdropressi tööriist
162,00 €